Co może oznaczać podwyższona prolaktyna?

Witam mój problem polega na tym że mam podwyższona prolaktyne którą wynosi 40.5.Chodzę regularnie do Endykronologa ale on jest jakiś dziwny zrobił mi dwa razy te same badania które wyszły takie same aż wkoncu dal mi skierowanie do Radiologia na rezonans magnetyczny aby sprawdzić czy nie jest to na tle neurologicznym.Chodz sama niewiem dlaczego bo czytam dużo na ten temat i każdy jeden lekarz najpierw przypisuje tabletki A jeśli to nie pomaga to próbuje dopiero później robić ten rezonans co robić przepisać się do innego lekarza i stosować się do jego zaleceń?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Każdy przypadek powinno się traktować indywidualnie i są sytuacje w których wykonuje się badania obrazowe przed zastosowaniem leczenia. Zawsze może Pani skorzystać z opinii innego specjalisty.