Co może oznaczać silny ból pleców?

Dzień dobry, miałam bóle pleców, problemy z oddychaniem oraz "ból" seraca. Bóle nasilały się zwłaszcza w nocy. Zrobiłam badania krwi, potas, żelazo, crp, i inne - wszystko prawidłowe. RTG płuc, EKG oraz echo serca - wszystko ok. Przy prześwietleniu kregoslupa jedynie wyszly zmiany w odcinku piersiowym, zwyrodninia, spłaszczona kifoza i skleroza. Na jakis czas bole ustaly, moglam normalnie spac, troche bolalo jak w czasie dnia (mam siedzaca prace przy komputerze), ale wstawalam, przeszlam sie albo siadalam na fotelu i przechodzilo. Jednak w zeszly czwartek poszlam do fizykoterapety i mnie zluzowal. To znaczy chruplo mi cos na srodku kregoslupa i teraz strasznie mnie boli jak spie na plasko i ciezko mi sie oddycha w nocy. Jestem juz zmeczona tym bolem. Prosze o jakas porade. Dziekuje. lat 36

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim fizjoterapeutą, który zleci Pani odpowiednie ćwiczenia oraz zabiegi zmniejszające dolegliwości bólowe. Pozdrawiam!