Co może oznaczać silny ból ucha u 27-latki?

Witam Od 2 dni mam bardzo silny ból w okolicy lewego ucha - skroni, który jak się nasila powoduje uciążliwe uczucie gorąca. Mrużenie oczu, obracanie głową w prawą i lewą stronę, uśmiechanie się czy nawet zwykłe puszczenie "oczka" po lewej stronie powoduje bardzo silny ból. Bardzo proszę o inf co to może być i co powinnam z tym zrobić Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

być może zapalenie nerwu trójdzielne go Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego