Coo znacza ból w klatce piersiowej po prawej stronie?

Dzień Dobry, nazywam się Patryk. Drodzy Państwo ma 25 lat i od wczoraj odczuwam ból w klatce piersiowej po prawej stronie, nad sutkiem. Mam 185 cm i 98 kg. Ból nasila się zwłaszcza gdy obracam się w prawa stronę.w czasie skrętu tułowia przy cofaniu samochodem czy przy normalnym odwróceniu się do tyłu. Ból nie towarzyszy przy mocnym oddychaniu ani przy kaszlu. Gdy robię skłony lub inna gimnastykę ból się nie pojawia, wystarczy że zacznę się obracać. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę, mam szesciomiesieczna Córeczkę iboję sięo swoje zdrowie pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

być może to neuralgia nerwu międzyżebrowego. wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne.