Ból po lewej stronie pleców

Witam, Od około miesiąca mam ból po lewej stronie pleców, tak jakby za żebrami. Gdy naciskam na żebro ból się nasila, tak samo jest gdy np. obracam się w przeciwnym kierunku. Ból nie nasila się np przy swobodnym chodzeniu czy leżeniu. Co to może być? Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to neuralgia miedzyżebrowa, wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam