Ból z lewej strony pleców pod żebrami

Witam, mam 38 lat. Dzisiaj miałam taki przypadek że siedząc zaczęło mnie boleć z lewej strony pleców pod żebrami, po chwili poczułam ból w dole lewej piersi, tak jak by serce. Ból był dość mocny więc połknęłam krople nasercowe ziołowe i po chwili ból minął . Czy to może być ból związany z jakąś chorobą serca. Doddam że nie chorowałam na serce ale dwa lata temu leczyłam się na nerwicę lękową . Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Agnieszka

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może to być objaw nerwicy, w celu wykluczenia innych przyczyn proszę wykonać EKG.
Pozdrawiam

moze byc nerwica i/lub objawyneurologiczne.nalezy to sprawdzic.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza