Co może oznaczać sina skóra podczas stosowania antykoncepcji?

Witam, mam 25 lat, od około dwóch miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Atywia. Podczas pobytu nad morzem, po codziennych, dość długich spacerach zauważyłam siniak na przedniej części lewej łydki oraz mniejszy na ręce. Siniak nie był wynikiem uderzenia, powstał tak po prostu, dodatkowo podczas stania i chodzenia odczuwałam ból z tyłu nogi, uczucie "ciągnięcia" i bardziej widoczną żyłę. Co może być tego przyczyną? Zaznaczam, że czuję się dobrze, nie mam żadnych skutków ubocznych.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczna jest podstawowa diagnostyka i ocena badań laboratoryjnych . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego