Co może oznaczać strzelanie barku u córki?

Witam moja córka ma 15 lat i strasznie jej strzela bark słychać to bardzo wyraźnie, zrobiliśmy rtg na którym nic nie widać( dokładniej żadnych zmian nie stwierdzono). Cóż to może być.? Proszę o odpowiedź.

Najczęstsze przyczyny strzelających stawów to:

zjawisko kawitacji – podczas przemieszczania powierzchni stawowych względem siebie torebka stawowa wyciąga się, a maź wypełniająca jamę stawu poddana zostaje podciśnieniu i tworzą się w niej pęcherzyki gazu, które po powrocie ciśnienia do normy zapadają i towarzyszy temu efekt dźwiękowy;
zmiany degeneracyjne w chrząstce stawowej, które określane są jako rozmiękanie lub chonodromalacja;
konflikt tkanek miękkich z wystającymi elementami kostnymi;
brak niektórych składników odżywczych w organizmie, które są budulcem chrząstki oraz mazi stawowej takich jak: białko, wapń, witaminy z grupy B lub kwasy tłuszczowe omega-3,
luźniejszą konstrukcję połączeń między kośćmi.