Co może oznaczać taka zmiana w nosie?

W nosie coś mnie pobolewalo od dłuższego czasu. Nie zwracałam na to uwagi bo często mam opryszków, myślałam, że to ona. Ale była i była. Wreszcie obejrzałam nos i jest co coś co urosło na przegrodzie nosowej w lewej dziurce 5-6 mm od dziurki .Ma biało kremowy kolor, nieregularny kształt, jakby poszarpanej tej skóry czy błony wew nosa. Boli tylko przy potarciu nosa z zewnątrz lub dotknięciu. Tak właśnie jak opryszczka. Nie krawi, nie jest strupem. Mam to około 3 tygodni. Może miesiąc. Ból jest niewielki, ale martwię się co to może być. Mam zdjęcie, ale niestety nie widzę możliwości załączenia.

Proszę zgłosić się do laryngologa, konieczne będzie przeprowadzenie badania rynologicznego. Zmiana może mieć charakter wirusowy, bakteryjny lub nowotworowy.