Co może oznaczać uczucie guli w gardle i pieczenie języka?

Dzien dobry. Jestem 40 letnia kobieta. Moje dolegliwosci to gula w gardle i pieczenie jezyka. Laryngolog stwierdzil refluks i lekka grzybice na jezyku. Przepisal Dexilant i Flucofast. Biore leki od 6 dni i nie czuje poprawy. Po jakim czasie powinnam poczuc sie lepiej. Czy jest mozliwe ze to jednak zla diagnoza?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal koniczna ponowna wizyta u lekarza , kozę być wskazana konsultacja lekarza gastroenterologa