Co może oznaczać uczucie rozlewającej się wody w łokciu po operacji wyrostka łokciowego?

witam. jestem 5lat po operacji wyrostka lokciowego od jakiegos czasu zbiera mi sie na lokciu pod skura woda jest przez 3 dni a potem zanika czuje wtedy takie uczucie rozlewajacej sie wodu i noe wiem czy to mozliwe ale czuje rowniez ze cos mi wychodzi z tego lokcia na samym czubku jakby to byla nic chilurgiczna ktora mi zostala po zabiegu . dodam jeszcze ze nie boli mnoe wcale ten lokiec nawet jak sie uszczypne to nie czuje nic

Lek. Michał Lenard

Łokieć powinien być zbadany przez lekarza, sugeruję kontrolną wizytę u ortopedy. Pozdrawiam!