Co może oznaczać uczucie wewnętrznego roztrzęsienia u 32-latka?

M 32l Od jakiegoś czasu miewam dni że źle się czuję, najczęściej już z samego rana lub popołudniu. Jestem mocno osłabiony, czasami mam zawroty głowy, i tak jakby wewnętrznie roztrzęsiony(jak po kilku kawach), bardzo nie przyjemne uczucie. W lato towarzyszyło mi często. Zimą takie dni mam rzadko( ok 2 razy miesiącu). Zgłosiłem się do lekarza po badania profilaktyczne. Dostałem morfo mocz potas. W noc przed badaniem krwi i moczu, obudziłem się około 2 i nie mogłem spać. Przewalałem się z boku na bok,pobolewała mnie głowa,byłem zestresowany(pojawiało się kucie z tyłu głowy z prawej strony przez ok 3-4 sekundy i ustępowało- ok 4 razy w nocy takie kłucie wystąpiło, a w życiu 2 raz). Rano w dzień badania wstałem i miałem właśnie to niemiłe uczucie osłabienia(nie byłem śpiący ale osłabiony) ,bardzo suche usta i język i najgorsze to roztrzęsienie wewnętrzne . Porobiłem badania : Wyniki morfo OK,Glukoza 83,Cisnienie 130/80, mocz prawie OK oprócz obecnej bilirubiny, kolor bursztynowy. Dostałem skierowania na próby wątrobowe,amylaze i kreatynine bilirubina całkowita we krwi. Tego samego dnia w południe już czułem się dobrze i teraz czuje się dobrze, zwracam teraz uwagę na kolor moczu ale jest jasny, ten do badania był ciemny. Obawiam się że kolejne badania mogą nic nie wykazać bo ten stan jest tak jakby napadowy i krótkotrwały. Co może mi dolegać, jakie badania jeszcze warto zrobić jeżeli te zlecone nic nie wykażą ?? Dodam jeszcze że 10 h przed badaniem brałem tabletkę paracetamolu bo bardzo bolał mnie ząb, ale nie sądzę żeby to miało wpływ na wynik

Wskazana konsultacja neurologiczna, jeśli neurolog wykluczy neurologiczną przyczynę dolegliwości, w badaniach dodatkowych nie stwierdzi się zmian odpowiadających za objawy wskazana konsultacja psychologiczna/ psychiatryczna. Objawy mogą sugerować nerwicę.