Co może oznaczać wynik badania histopatologicznego 31-latka?

Witam.Chciałbym prosić o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego,miałem usuwany guzek w pośladku lewym(4cm) Rozpoznanie mikroskopowe: 1.Necrosis telae adiposae in statu resorbtio et fibrosis. Chodzi mi czy to nic poważnego nie było.Z góry dziękuję
Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik stwierdza obecność martwicy tkanki tłuszczowej w stadium resorpcji z włóknieniem, powyżej nic nie ma odnośnie zmian nowotworowych aczkolwiek należy interpretować wynik odnośnie danych z wywiadu medycznego oraz obecnego stanu pacjenta. proponuję zgłosić się do lekarza prowadzącego powyższe leczenie.