Co może oznaczać wynik badania moczu przy przetoce nadłonowej?

Witam, mam 24 lata i mam założoną przetokę nadłonową od 12 stycznia bieżącego roku, przetoka była założona ponieważ mam rozstrzeń pęcherza i wypieracz dawał krótkotrwały i słaby skurcz do opróżnienia pęcherza. Zauważyłam, że od kilku dni mocz jest gęsty i śmierdzący. Wykonałam więc badanie ogólne moczu, mocz pobrałam z rurki która jest w pęcherzu. W badaniu moczu mam 500 leukocytów i 25 erytrocytów, w osadzie moczu jest dużo bakterii,nabłonków płaskich leukocytów i wyługowanych erytrocytów. Zdaje sobię sprawę, że może to wyjść w badaniu, bo to jest ciało obce w pęcherzu, stąd moje pytanie czy są to normalne wartości badania moczu przy przetoce nadłonowej czy mam się udać do urologa? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Lek. Michał Lenard

W Pani sytuacji sugeruję wizytę u urologa, który zinterpretuje wyniki i ewentualnie zleci leczenie. Pozdrawiam!