Co może oznaczać wynik badania na czystość pochwy?

Witam, miałam robione badanie na czystość pochwy metodą grama, a o to moje wyniki; nabłonki, ziarenkowce G( ), Lactobacillus liczne wpływy pałeczki i leukocyty pojedyncze wpływy grzyby i Clue-cels brak wpływów Martwią mnie ziarenkowce, czy dobrze?

Lek. Michał Lenard

Nie ma powodu do obaw, wynik jest prawidłowy. Powinien on być jednak oceniony przez Pani ginekologa. Pozdrawiam!