Co może oznaczać wynik krzywej cukrowej?

Dzien dobry chcialabym sie dowiedziec co wyszlo mi w wynikach krzywej cukrowej krzywa cukrowa: test obciazenia glukoza 75g: glukoza na czczo 80,75 mg/dl 70-99 po 1 godz- 72,40 mg/dl 160 po 2 godz-40,71 mg/dl 140 insulina po obciazeniu 75g glukozy insulina przed obciazeniem 10,2 uLU/ml 2,6-24,9 insulina po obciazeniu pkt1 74,2 uLU/ml insulina po obciazeniu pkt2 14,6 uLU/ml

Dość niskie wyniki po OGTT po 2óch godz. Nie znam Pani historii klinicznej ani dlaczego wykonano test. Prosze wynik skonsultować z lekarzem, który skierował Panią na jego wykonanie