Jak interpretować wyniki badania krzywej cukrowej i insulinowej?

Bardzo proszę o interpretację wyników badania krzywej cukrowej i insulinowej , które wykonałam z uwagi na senność zwłaszcza po posiłkach: Glukoza na czczo 90,60 mg/dl normy (70-99) Glukoza po 1 h 74,40 mg/dl Glukoza po 2 h 99,30 mg/dl Insulina na czczo 10,0 ml normy ( 2,6-24,9) Insulina po 1 h 25,0 ml Insulina po 2 h 27,0 ml czy wynik jest prawidłowy?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani wyniki znajdują się w granicach normy, jednak prawidłowa interpretacja badania zależy od stanu klinicznego pacjenta, dlatego konieczna jest wizyta kontrolna u Pani lekarza prowadzącego.