Krzywa cukrowa i insulinowa do analizy

Witam! Bardzo proszę o interpretację krzywej cukrowej i krzywej insulinowej. glukoza na czczo-116mg/dl po 1 h-238mg/dl po 2 h-159mg/dl insulina-47,01 uU/ml norma-2,6-24,9 po 1h-378,7 po 2h-379,8 nie podano normy Proszę o odpowiedz ,dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na nieprawidłowa tolerancję glukozy oraz hiperinsulinemie Proszę koniecznie udać się do lekarza diabetologa.