Jak zinterpretować wyniki krzywej cukrowej i insuliny po obciążeniu glukozą?

Witam Proszę o pomoc w interpretacji wyników krzywej cukrowej i insuliny po obciążeniu glukozą. Mam 27 lat i stwierdzone PCOS. Insulina na czczo 7,8 µIU/ml (norma 2,6-24,9)- po 1 h- 88,6, po 2h- 64,8. Glukoza na czczo 79,8 mg/dl, po 1 h 14,5, po 2h 114,6. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny. Wskazana wizyta u diabetologa