Co może znaczyć brak okresu od 4 miesięcy?

Witam mam spory problem. Mam 18 lat i ciągle mam problem z miesiączką, to wszystko zaczęło się kiedy miałam około 16 lat, miesiączkowałam czasem około nawet miesiąc, az w koncu wylądowałam w szpitalu z powodu bardzo złych badań. Dostałam skierowanie do ginekologa, dostałam tabletki antykoncepcyjne co uregulowało mój okres, ale nie na długi czas, po paru miesiącach wydarzyło się to samo więc pojechałam do innego ginekologa, rowniez dostałam jakieś tabletki skierowanie na badania na różne hormony, faktycznie te tabletki mi trochę pomogły ponieważ nie miesiączkowałam już dłużej niż tydzień. Ginekolog stwierdził, że moje wyniki są wporzadku, uznał, że to wszystko przez stres i wypisał mi tabletki ziołowe. Co prawda nie miesiączkuję już długoterminowo jednak moim problemem jest teraz to, że nie mam okresu już 4 miesiące i bardzo się tym niepokoje, zdarzały się podobne przypadki jednak przerwa od okresu trwała miesiąc góra dwa, a teraz zbliża się już 5 miesiąc. Ciąza wykluczona poniewaz, nie wspołzyje seksualnie. Proszę o pomoc :/

Widocznie ma Pani zaburzenia miesiączkowania hormonalne. Do sprawdzenia poziomy hormonów płciowych, TSH, PRL. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.