Co może znaczyć czarna kropka na pieprzyku?

Witam, na moim pieprzyku który mam od urodzenia pojawiła się mała czarna kropka. Przypomina wyglądem strupek. Pieprzyk nie jest duży ma może 3 mm. Wygląda to trochę jak peppering? Mam wizytę u dermatologa w poniedziałek, ale przestraszyłam się że to może być coś poważnego, stąd moje pytanie, czy peppering to zawsze objaw nowotworu złośliwego, czy może być inna przyczyna?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl