Co może znaczyć czerwona plama pod kolanem?

Witam, jak tylko na zewnątrz zrobi się gorąco, pod kolanem robi mi się czerwona plama, która swędzi, a czasem czuć że się sączy, pojawia się to co roku w tym samym miejscu. Wizytę u dermatologa mam dopiero za tydzień. Co to może być? Dodaje zdjęcie: https://zapodaj.net/800d998ef2092.jpg.html

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.