Co może znaczyć mój ból po uderzeniu się w kość ogonową?

Witam. Mam 18 lat. W sierpniu 2018 uderzyłem się lekko w kość ogonową. Ból po stłuczeniu przez kilka minut ustał. Z tygodnia na tydzień ból okolicy kości ogonowej coraz bardziej się powiększał do takiego stopnia że się nie da wytrzymać. Bez przerwy, codziennie muszę brać leki, ponieważ nie potrafię normalnie funkcjonować. Wykonałem zlecone przez ortopede badanie tomografii komputerowej oraz rezonans magnetyczny, nic nie wykryło. Mialem wykonane 30 zabiegów rehabilitacyjnych, a konkretnie laser jonofereza magnetronic, nie pomogło. Byłem również u znajomego rehabilitanta robił mi terapię gwoździami oraz przystawial pijawki. Gwoździe na dzień dawały ulgę, później znowu to samo. Zauważyłem że gdy zacząłem sobie wygrzewac to miejsce, działało to kojąco na ból, lecz gdy chodzę, stoję, coś robię znów zaczyna boleć. Zauważyłem również, że gdy leżę przez dłuższy czas i wstanę wtedy ten ból jest największy, nie da się wytrzymać, ale po kilku sekundach robi się mniejszy, jakby krew spływała czy ciśnienie się wyrównywało. 10 stycznia dostałem zastrzyk z diprophosu, ale prawie wcale nic nie pomógł. Muszę brać leki, one jedyne ten ból tłumią. Nie wiem co robić, po prostu się już załamuje, proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Sugerowałbym zasięgnąć opinii innego specjalisty, który na podstawie wyników badań obrazowych, spojrzałby na Pana problem "świeżym okiem".

Pozdrawiam serdecznie.