Nawracający ból w okolicy kości ogonowej
odczuwam ciągły ból w okolicy kości ogonowej . TK wykazało zmiany w odcinku L4-L5 oraz S1 ze zmykiem . Biorę Poltram Combo 2x dziennie ale to tylko na krótki czas uśmierz ból. Kilkukrotna rehabilitacja tez nie daje efektu. Co mam robić .Proszę o radę!!!!!

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Niestety innych sposobów na uśmierzenie bólu nie ma. Sugeruję udać się do lekarza rehabilitanta. Być może rehabilitacja była źle zaplanowana.
Pozdrawiam.