Ból kości ogonowej po operacji przepukliny

Jestem po operacji przepukliny l4-l5 oraz diam l4-l5-s1. Mam jeszcze przepukline l5-s1 modelujaca korzen rdzeniowy. Obecnie bardzo boli mnie kosc ogonowa. Operator po kontrolnym mri (sprzed 3 tyg) wydał opinie ze dolne odcinki krzyżowe są w porządku i badanie nie wskazuje żadnych zmian. Czy mam powody do niepokoju?

Myslę , że nalezy wierzyć operatorowi i jego zapytać czy ten ból nie jest niczym niepokojacym i czy ta pozostała przepuklina L5-S1 modelujaca korzeń rdzeniowy nie może być przyczyną dolegliwości bólowych , zż