Co może znaczyć mój ucisk pod prawym żebrem?

Witam. Od ok 2 miesięcy , odczuwam ucisk pod prawym żebrem , dziwne uczucie , że coś mi tam uwiera . Czasem odczuwam również pobolewanie , które ,promieniuje do pleców . Oprócz tego , prócz wzdęć nie dzieje się nic . Morfologia z rozmazem , bez odchyleń . Aspat , Alat , bilirubina ,GGTP , amylaza ,lipaza w normie . USG bez zmian , gastroskopia bez zmian . 6 lat temu , tomografia wykazała torbiel w wątrobie , i pętle jelita . Co mam zrobić ? Zaczynam właśnie nowa , ciekawą pracę ..Proszę o poradę .

Witam
Taki objaw często jest spowodowany powiększeniem wątroby lub kamicą pęcherzyka żółciowego.Jesli jednak w USG nic nieprawidłowego nie widać to może to być skutek neuralgii międzyzebrowej.
W takim przypadku radzę zastosować miejscowo jakiś zel przeciwazapalny.