Co może znaczyć ta arytmia?

Witam w czwartek o godzinie 2 w nocy zrobilo mi sie slabo duszno ciezko mi sie oddychalo szybkie bicie serca. Pojechalem do szpitala wyniki wyszly dobrze poza ekg w ktorym wyszla arytmia . Zostalem wypuszczony do domu. Od piatku serce nadal bije szybciej ale doszly silne bole nog rak plecow ramion jestem slaby . Temperatury nie mam . Co to moze byc ? Czy to moze byc brak witamin z powodu cwiczen ? Czy to zwykla grypa? Jakie badania mozna zrobic? Teraz oczywiscie nie cwicze Pozdrawiam .

Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd w wyniki konsultacji w szpitalu, w tym EKG. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.