Co może znaczyć taka twarda kulka na zgięciu łokcia pod skórą?

Znalazlem na zgieciu lokcia twardą kulke boli jak dotkne gdzieś koło 1cm co to?pod skurą

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza poz
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl