Co może znaczyć taka sucha skóra na uchu u córki?

Witam. Moja córeczka ma 3latka i od pół roku ma kolczyki w uszach .za jednym z uszek często ma taką sucha skórę jakby skorupkę ,przemywamy octaniseptem . Nie wiem co to może być bo jest tylko za jednym .Zastanawiam się nad ściągnięciem kolczyków .

Dzień dobry :). Proszę umówić się z córką na konsultację do lekarza dermatologa dziecięcego lub do pediatry. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl