Co może znaczyć taki problem z nogami?

Witam, mam 41 lat i raczej prowadzę sportowy tryb życia. Biegam ,trenuje boks itd. Od pewnego czasu mam problem z nogami. Siedząc w miejscu nogi są bardzo nie spokojne tak jak bym był cały czas w stresie, mam problem z zasypianiem bo leżąc też muszę ruszać nogami,stojąc w miejscu muszę przechodzić z nogę na nogę gdyż nie jestem w stanie stać nie ruchomo, a także nie jeststem w stanie stać zbyt długo, zawsze szukam miejsca aby usiąść. Kompletnie nie przeszkadza mi to w bieganiu 10km lub treningu bokserskim.Ale często też bolą mnie nogi rano po przebudzeniu. Czy to może być podłoże nerwicowe bo wybieram się do specjalisty?? Dziękuję

Witam Pana
I gratuluje ze wybiera się Pan do specjalisty, ale proszę jeszcze skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu i opowiedzieć mu o wszystkich symptomach jakie Pan zauważył. Być może trzeba będzie pójść do kilku lekarzy. Dobrze jest też zmienić dietę i tu potrzebny jest dietetyk. Dieta jest bardzo ważna
Pozdrawiam, dziękuję za zaufanie.