Co może znaczyć ten zapach z nosa przy założonej sondzie?

Mój mąż ma sondę żywieniowa i jest ona prowadzona przez nos , od jakiegoś czasu pojawia się problem z zapachem z nosa i jest to strasznie nie przyjemne , proszę doradzić co robić ? Ta dobra jest wymieniana co jakiś czas ake teraz tod jest już po dwóch dniach od wymiany , co robić ?????

Ja nie wiem o co chodzi nie znam choroby z powodu której jest założona ta sonda . Pytajcie tam gdzie On jest leczony. Przykre zapachy to z reguły rozpadające się procesy nowotworowe złośliwe i źle rokujące dla zdrowia i życia. Nie wiem.