Co może znaczyć wysyp guzków na wysokości łokcia?

Witam swręczenie. Bardzo proszę o podpowiedź jak rozwiazac mój problem. Od kilku lat na wysokości łokcia miałam guzka . Może dwa. Nie były bolesne ale czasami dawały o sobie znać. Kilka razy poruszala temat tych guzkow u lekarza poz. dermatologa i chirurga. Odpowiedzi były zbiezne. Coś w rodzaju tłuszczaka. Nie niepokoilam się ale od roku zauważyłam wysyp tych guzkow. Są różnej wilekości. Od małych i twardych kuleczek po rozlane około 1.5 cm owalne guzki. Lokalizuja się od kolan przez uda i pośladki do wysokości tali. Oraz od lokci w do ramion. Zrobiły się bardzo wrażliwe na dotyk. Potwornie swedza. Mam mnóstwo siniaki na udach. Tak je drapie. Przeszywaja czasami klujacym bólem. Od niedawna mam również potworne bóle w stawie lokciowym. I przeżywając bole w pachwinach i pod pachami. Często bolą mnie mięśnie jak w przebiegu grypy. Proszę o podpowiedź do kogo zwrócić się o pomoc i na czy się skupić. Z góry dziękuję.

Lek. Michał Lenard

Sugeruje w pierwszej kolejności skierować się do chirurga, który Panią zbada, oceni guzki, zleci dodatkowe badania i następnie zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!