Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co możne znaczyć taka zmiana nad pieprzykiem?

Witam. W okolicach miednicy mam pieprzyk. Mały, ok. 4mm, okrągły, ciemnobrązowego koloru. Parę dni temu zauważyłam tak choćby malutka biała kropeczkę na nim. Pod palcem czuć delikatnie ta kropkę. Pieprzyk nie jest wystawiany na słońce bo majtki go zasłaniają. Byłam na sprawdzeniu pieprzyków 2 lata temu i był ok. Co to może być? Może być to jakaś krostka pod pieprzykiem? Nie rzuca się to jakoś mocno w oczy bo kropeczka jest malusieńka. Ja ją jednak zauważyłam i teraz już ją ciągle widzę. Boję się że to może być rąk. Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 30 LAT około miesiąca temu

Kiedy wskazane jest wycinanie znamion?

Znamiona mogą znajdować się na całym ciele. Niektóre z nich mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego warto je obserwować i w razie potrzeby wyciąć. Jakie są wskazania do wycięcia znamion?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy