Co na włosy zniszczone rozjaśnianiem?

Witam Od kilku lat rozjaśniam włosy naprzemiennie z farbą. Zawsze zabiegi odbywały się u fryzjera i nie miałam problemów z włosami. Kilka m-cy temu przeprowadziłam się do inego kraju i zaczęłam sama rozjaśniać i farbować włosy. Na moje nieszczęście oczywiście włosy stały się bardzo ale to bardzo żadkie. Nie wypadły lecz się pokruszuły i starciły całą kondycję.Proszę o radę co z nimi teraz zrobić aby je odbudować. Stosuję maskę keratynową oraz szampon z profesjonalnej linii- niestety nie pomaga.

Witam. Przede wszystkim proszę maksymalnie wydłużać odstępy czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami. Proszę wybierać specjalne kosmetyki o działaniu nawilżającym i odbudowującym przeznaczone dla włosów rozjaśnianych.