Czy rozjaśnianie włosów niszczy cebulki?

Czy długotrwałe rozjaśnianie i farbowanie włosów jest w stanie na zawsze zniszczyć cebulki włosów tak, że nie wyrosną w ich miejscu nowe? 10 lat temu miałam w miarę gęste włosy, które przerzedziły się przez rozjaśnianie, farbowanie i brak pielęgnacji. Nie rozjaśniam ich od 3 lat, ale mimo tego nie wróciły do swojej dawnej gęstości. Więc czy to może być powodem? Dodam, że mimo wszystko zabiegi rozjaśniania były przeprowadzane prawidłowo i nigdy nie doznałam poparzenia skóry głowy.

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa na wizytę, aby mógł zobaczyć Pani skórę głowy i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz