Co zrobić z tymi przetłuszczającymi włosami?

Witam, Mam problem- moje włosy są bardzo cienkie i szybko się przetłuszczają. Mam również tak zwane zakola. Czy da się coś z tym zrobić ? Czy odżywki typu jantar, Racidal mogą się okazać pomocne? Stosuję je od miesiąca. Zdaje sobie sprawę, że nie będe miała bujnych włosów, ale marzę by choć trochę sie pozbyć zakoli i zagęścić włosy. Z góry dziękuje :)

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć stan Pana skóry głowy i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz