Co zrobić z tym wynikiem DHT?

Witam, z racji tego ze wypadają mi włosy raczej na pewno typu męskiego(zakola i trochę czubek głowy) byłem u dermatologów i trychologow ale nic mi specjalnego nie powiedziały , stwierdzilem ze sam sobie porobię jakieś badania i ostatnio zrobiłem DHT, myślał ze mogę mieć trochę podwyższony ale trochę się zdziwiłem gdy zobaczyłem wynik 1762,56 pg/ml gdzie norma jest 250 - 990, można wg to zbić jakimś lekiem i co wg dalej z tym zrobić

Dzień dobry Panu,

dobrze by było udać się na wizytę do trychologa lub dermatologa z wynikami badań, aby mogli je zinterpretować i ewentualnie wdrożyć leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz