Co oznaczają te białe płaty na skórze głowy?

Witam. Mam ciągle białe płaty na skórze głowy. Przetłuszczające się włosy. Występują również krostki, a za uchem podczerwieniona skóra. Byłem szamponem przeciwłupieżowym, ale problem nie znika. Pościel wymieniana na bieżąco. Czy z tym problemem do dermatologa? Czy jest skuteczny preparat na wyeliminowanie problemu? Pozdrawiam

Dzień dobry Panu,

proszę umówić się na wizytę do lekarza trychologa lub dermatologa, aby mógł zbadać Pana skórę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz