Co oznacza ten rumień na skórze dziecka?

Witam serdecznie. Syn prawie 8 mięsiecy karmione piersią. Jesteśmy obydwoje na diecie gdyż mamy podejrzenie AZS. Zlecone badania z krwi (panel pediatryczny pokarmowy i wziewny) -wyniki <0,15. Od miesiąca na policzkach syna pojawia się swędzący rumień z małymi krostkami, który na drugi, trzeci dzień znika. Bardzo proszę o poradę co to może być. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa. Lekarz zbadania obecny stan skóry i wdroży odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz