Co może oznaczać czerwona i swędząca skóra nad okiem?

Witam od tygodnia moj syn ma zaczerwieniana swedzaca skore nad okiem , stosowalem hydrocortizone 1% ale niestety nie ma poprawy wrecz jest jeszcze gorzej powierzchnia zaczerwienienia sie powieksza nie wiem co mam z tym zrobic i jak mu pomoc

Dzień dobry Panu,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć zmianę i wdrożyć odpowiednie leczenie dla syna.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz