Co może znaczyć takie znamię na tułowiu?

Witam, od prawie 4 miesiący może trochę dłużej mój dwu letni syn ma dziwne znamie na tułowiu. Jest ono w kolorze skóry jakby wypełnione jakimś płynem, okrągłe, lekko wypukłe. Nie powiększa się, i nie zmienia swoich cech. Zauważyłam jedynie że w tym miejscu syn czasami się drapie. Co to jest? Jak to leczyć?

Dzień dobry Pani,

zalecam, aby udała się Pani z synem na wizytę do lekarza dermatologa. Lekarz obejrzy zmiany i wdroży odpowiednie leczenie dla syna.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz