Czy z takimi objawami mogę się zaszczepić?

Mam uczulenie na słońce. Z pierwszymi ciepłymi dniami pojawiły się swędzące, wypełnione płynem, niewielkie bąble na dłoniach i stopach (tylko te części były odkryte). Niedługo mam wyznaczony termin szczepienia na koronawirusa, czy z takimi objawami jak powyżej mogę się zaszczepić?

Dzień dobry Pani,

przed szczepieniem proszę powiedzieć o wszystkich dolegliwościach lekarzowi, który będzie wykonywał szczepienie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz