Co może przypominać taka zmiana pod pachą?

Wyskoczyło mi coś pod pachą, nie boli, przy naciskaniu wydaje się ogólnie twarde, jedynie na samym początku jakby było miękkie (typu wypełnione w 95% płynem i po wciśnięciu dopiero twarde). Bardzo rzadko mini ból-dyskomfort przy jakimś specyficznym ułożeniu ręki albo niesieniu czegoś w dziwny sposób (ogólnie nie przeszkadza). Mam wrażenie że raz jest większe raz mniejsze.

Dzień dobry Panu,

proszę udać się na wizytę do lekarza specjalisty np dermatologa w celu zbadania Pana zmiany pod pachą. Lekarz dysponuje rożnego rodzaju metodami badania skóry, po badaniu będzie mógł doradzić odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz