Co się dzieje z moją pachą?

Dzień Dobry Mam problem z zapachem spod jednej pachy. Śmierdzi potem już 30 minut po myciu. Próbowałem zwalczyć problem mydłem antybakteryjnym i alkoholem, zgoliłem włosy, próbowałem różnych dezodorantów, ale ta jedna pacha pimimo że nie jest spocona szybko zaczyna śmierdzieć, druga nawet po całym dniu nie ma zapachu. W tej śmierdzącej widać zaczerwienienie w zgięciu skóry. Nie boli, nie swędzi. Co można z tym zrobić?

Dzień dobry Panu,

proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej. Lekarz zleci wykonanie dodatkowych badań, aby poznać przyczynę problemu i wdroży odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz