Co może znaczyć taka zmiana po pryszczu pod skórą?

Witam, nie wiem do kogo sie zgłosić z problemem wiec pisze tutaj, jakiś czas temu pojawił mi się pryszcz strasznie gleboko pod skora przy boku nosa na kości w okolicach oczu. Niestety nos mj spuchl, stosowalam jakis czas masc ichtaliowa, opuchlizna zeszla. Lecz zostalo mi pod skora nie wiem jak to wytłumaczyć ponieważ nie da sie dołączyć zdjęcia zostal mi jakby gruby pasek pod skora, boli przy dotyku, i jest wypukły, zaczyna sie od kącika oka a kończy w miejscu gdzie byl pryszcz. W dotyku przypomina kosc, po drugiej stronie tego nie ma, prosze o doradzenie poniewaz sie martwię

Dzień dobry Pani,

zalecam aby udała się Pani na wizytę do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej. Lekarz obejrzy Pani zmianę i wdroży odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz