Co znaczy taka sucha skóra na twarzy?

Witam, od kilku lat mam pewien problem ze skórą na twarzy. Mianowicie skóra w niektórych miejscach jest tak sucha że są widoczne białe płatki suchej skóry oraz sama skóra w tym miejscu jest często zaczerwienieniona ( pojawia się to obok nosa- pod oczami, na brwiach oraz obok uszu na skroni. Pozdrawiam

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zbadać stan Pani skóry i zdiagnozować ją. Lekarz wdroży odpowiednie leczenie lub zleci wykonanie dodatkowych badań.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz