Jak leczyć tą postać egzemy?

Witam. Choruje na egzeme, na dzień dzisiejszy mam wyprysk na stopach i dłoniach, skóra w niektórych miejscach jest sucha, pęka i bardzo boli. Maść pomaga na chwilę i potem od nowa wyprysk, świąd i sucha skóra. Choruje na astmę, alergie, nadciśnienie tętnicze. Źle znoszę tą chorobę jak mogę sobie pomòc? Bardzo proszę o poradę

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć Pani zmiany na stopach i dłoniach i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz