Jak pozbyć się tych zmian skórnych?

Dzień dobry, sprawa dotyczy mojej mamy. Jakieś 4/5 miesięcy temu wyskoczyły mojej mamie krostki na rękach i dłoniach. Po 4 miesiącach, gdy mama nachodziła się po lekarzach, stwierdzili ze w dalszym ciągu nie maja pojęcia co to jest ale wyglada na krostkowiak (gorsza odmiana łuszczycy). Przepisywali mamie tabletki, maści, cuda niewidy. Tyle pieniędzy poszło a nic nie znika, jest wręcz gorzej. Lekarka powiedziała mamie ze powinna mieć radioterapię(??) ale przez covid tego mamie nie zrobią.Dziś ... mama przyszła z kościoła a w miejscach na stopach gdzie mama miała te krostki było pełno krwi, siniaki, i wszystko pod skóra. Nie mamy pojęcia co to może być i co teraz zrobić. Do szpitala? Z góry dziękuje na odpowiedz

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zbadać Pani mamę i wdrożyć odpowiednie leczenie zmian.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz