Jak pozbyć się tej zmiany pod okiem?

Witam, w tam tym tygodniu zaczęło mi się robić na twarzy ( w okolicach oka ) coś w rodzaju wrzodu / krostka. Od tam tej pory powiększyła owa krostka powiększyła się, mogę śmiało powiedzieć, że nawet dwukrotnie. Nie sprawia mi ona żadnego bólu, jedynie przy dotyku. Jest żółtawa, z czerwonym obwodem. Dołączam zdjęcie mojego problemu.: https://zapodaj.net/f18546e89818a.jpg.html

Dzień dobry Panu,

proszę udać się z tą zmianą do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz obejrzy zmianę, zbada ją a także stan całej skóry. Dopiero wtedy będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz