Czy taka zmiana to oznaka kurzajki?

Czy taka zmiana oznacza kurzajkę? Witam. Od dłuższego czasu mam zmianę na skórze dłoni po zewnętrznej stronie. Zmiana trochę swędzi, nie boli, dziwnie wygląda i na przestrzeni czasu trochę sie zwiększyła. Czy jest to kurzajka czy poważniejszego? Proszę o poradę co stosować aby zmiana znikła, ew. na jaki zabieg powinienem sie udać. https://ibb.co/yF8W3Gg zdjęcie zmiany.

Dzień dobry Panu,

zalecam, aby z tą zmianą udał się Pan do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej w celu konsultacji. Lekarz będzie mógł dokładnie obejrzeć zmianę i zalecić odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz